Portfólio
Niektoré z našich prác

Pri vytvorení web stránky získate

Moderný dizajn

Moderný dizajn webstránky prispieva k pohodlnému prehliadaniu návštevníkom. Preferujeme moderný, prehľadný dizajn, vďaka ktorému sa návštevníci budú intuitívne orientovať na webovej stránke.

Responzivny dizajn

Responzívny dizajn je u nás samozrejmosť. Prispôsobené zobrazenie webstránky pre mobilné telefóny a tablety je v súčasnosti nevyhnutné. Miera návštevnosti prostredníctvom mobilných zariadení neraz prekračuje návštevnosť cez PC.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Základné nastavenie optimalizácie pre vyhľadávače máte od nás zdarma. Nastavíme všetky potrebné H-tagy, meta popisy, alt popisy, poradíme s textovou časťou, upravíme mapu webstránky a optimalizujeme kód. Tieto kroky pomôžu vylepšiť pozíciu vo vyhľadávačoch.

Individuálny prístup

U nás to nie je iba fráza. Každá webstránka má u nás najvyššiu prioritu, ako aj zadávateľ so svojimi požiadavkami. Sme s vami v neustálom kontakte, aby sme vytvorili web, ktorý bude funkčný z vnútra a príjemný zvonka.

Páči sa Vám naša práca? Sledujte nás

Povedali o nás

Ivan Knápek
Ivan Knápek
Read More
Super prístup ozaj na 1* a aj spoluprácu akou formou sme sa pustili do faceliftu mojej webstránky… Super, stránka pekne funguje a mám pozitívny feedback od zákazníkov. Určite odporúčam pána kontaktovať a nechať si poradiť….
Karol Smatana
Karol Smatana
Read More
Chcem sa srdečne poďakovať pánovi Dušanovi Strakovi za vytvorenie mojej internetovej stránky maľbysmatana za jeho profesionalitu, ochotný prístup k zákazníkovi a za jeho cenne rady. Vrelo odporúčam. Ďakujem.
Peter Tarač
Peter Tarač
Read More
Stránka mi pomohla pri rozbehu reštaurácie a počas pandémie bola pre mňa veľmi dôležitá. Vrelo odporúčam, odvádzajú dobrú prácu a poradia aj nad rámec.
Marcel Minarič
Marcel Minarič
Read More
V našom start-up-e sme využili poradenstvo a služby pri tvorbe webu simplygo.eu. Sme veľmi spokojní, ďakujeme! Spolupráca bude určite pokračovať.
Previous
Next

Prečítajte si

Miera okamžitých odchodov

🔍 Je miera okamžitých odchodov dôležitá?

Je miera okamžitých odchodov dôležitá? Pri webových stránkach je už samozrejmosťou implementácia Google Analytics (ďalej spomínaných ako GA). Ide o nástroj so širokou škálou rozličných možností merania správania návštevníkov. Jeden zo strašiakov v GA je “Miera okamžitých odchodov”. Okamžitý odchod znie naozaj zle, ale ide naozaj o okamžité odchody z webu?Nie, ide iba o návštevníkov, ktorí sa zo zobrazenej stránky

Čítať »
LinkBuilding-budovanie-spatnych-odkazov

Získavanie spätných odkazov – Linkbuilding 👀

Získavanie spätných odkazov – Linkbuilding Čím viac pásikov, tým viac Adidas síce neplatí, ale o spätných odkazoch sa to povedať dá. Ak máte dostatok kvalitných spätných odkazov, zvyšujete svoju relevanciu, resp. pozíciu vo vyhľadávačoch. Čo znamená kvalitný spätný odkaz? Kedysi Google nezaujímalo o aký odkaz ide, hlavné bolo, že smeroval na váš web. Za odplatu vás “marketér” zaregistroval do mnohých

Čítať »
SEO - Čo je to SEO?

🚀Čo je SEO a na čo slúži?

Čo je SEO a na čo slúži? Vzhľad webstránky tvorí len 30% z celého webu. Ďalších 20% tvorí obsah, ktorý tiež ako návštevník vidíte. Zvyšných 50% tvoria nastavenia a procesy za “fasádou”. Pri webových stránkach, ako aj marketingu sa často vyskytuje výraz SEO. Výraz, okolo ktorého sa točí celý online marketing. Množstvo reklamných agentúr a iných spoločností sa venuje iba SEO analýze

Čítať »

Potrebujete novú webstránku?