Dostaneme vás do online sveta

Naše webové služby pre váš online svet

Čo pre vás môžeme urobiť?

Tvorba webstránky

Vytvoríme webstránku pre vašu firmu, službu alebo produkt. Dajte zákazníkom možnosť nájsť vás na webe, často je to miesto prvého kontaktu.

SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače je dôležitou súčasťou webstránky. Vďaka kvalitnej optimalizácii Vás zákazníci nájdu pri vyhľadávaní vo vyhľadávačoch.

Správa webstránky

Postaráme sa o pravidelnú zálohu webstránky, aktualizácie a prípadné riešenia pri ich nekompatibilite. Správu ponúkame na dvojtýždňovej a mesačnej báze.

Na čo sa zameriame pri spolupráci?

Moderný dizajn

Moderný dizajn webstránky prispieva k pohodlnému prehliadaniu návštevníkom. Preferujeme moderný, prehľadný dizajn, vďaka ktorému sa návštevníci budú intuitívne orientovať na webovej stránke.

Responzivita

Responzívny dizajn je u nás samozrejmosť. Prispôsobené zobrazenie webstránky pre mobilné telefóny a tablety je v súčasnosti nevyhnutné. Miera návštevnosti prostredníctvom mobilných zariadení neraz prekračuje návštevnosť cez PC.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Základné nastavenie optimalizácie pre vyhľadávače máte od nás zdarma. Nastavíme všetky potrebné H-tagy, meta popisy, alt popisy, poradíme s textovou časťou, upravíme mapu webstránky a optimalizujeme kód. Tieto kroky pomôžu vylepšiť pozíciu vo vyhľadávačoch.

Individuálny prístup

U nás to nie je iba fráza. Každá webstránka má u nás najvyššiu prioritu, ako aj zadávateľ so svojimi požiadavkami. Sme s vami v neustálom kontakte, aby sme vytvorili web, ktorý bude funkčný z vnútra a príjemný zvonka.

Potrebujete novú webstránku?

Páči sa Vám naša práca? Sledujte nás